Karate Centru Nedelišće 7 medalja na Međimurje Open 2015!

U subotu, 05.09.2015. u Čakovcu je održan 19. međunarodni karate turnir Međimurje Open u organizaciji Karate kluba Globus Čakovec. Nastupilo 94 klubova sa ukupno 803 natjecatelja iz 9 država (Hrvatska, Mađarska, Slovenija, Srbija, Bosna i Hercegovina, Italija, Austrija, Poljska i Švicarska).

Na turniru su nastupili i članovi Karate centra Nedelišće i osvojili su 7 medalja (3 zlatne, 1 srebrnu i 3 brončane).

Medalje za Karate centar Nedelišće osvojili su:

1. mjesto i zlatnu medalju:
Petar Slukić (cicibani kate početnici i cicibani -22kg), Pablo Koren (cicibani kate)

2. mjesto
i srebrnu medalju:
Raina Špoljarić
(cicibanke kate)

3. mjesto
i brončanu medalju:
Andrej Kanižaj (cicibani kate), Rea Lehkec (cicibanke kate), Pablo Koren (ml.učenici kate),

Karatistima Karate centra Nedelišće 5 medalja na Međimurje openu 2014

U subotu, 06.09.2014. u Čakovcu je održan 18. međunarodni karate turnir Međimurje Open u organizaciji Karate kluba Globus Čakovec. Nastupilo 80 klubova sa ukupno 589 natjecatelja iz 6 država (Hrvatska, Mađarska, Slovenija, Kanada, Bosna i Hercegovina, Srbija).

Na turniru su nastupili i članovi Karate centra Nedelišće i osvojili su 5 medalja (2 srebrne i 3 brončane).

Medalje za Karate centar Nedelišće osvojili su:

2. mjesto i srebrnu medalju: Sabina Petković – kate učenice, Tea-Lena Špoljarić - ml.učenice borbe -32kg

3. mjesto i brončanu medalju: Tea-Lena Špoljarić – kate ml.učenice, Sabina Petković – učenice borbe -40kg, Izabela Špoljarić – ml.kadetkinje borbe +55kg

Odličan nastup zabilježio je i Nino Čurin ali je ovaj puta uz malo manje sportske sreće ostao bez medalje.

Natjecatelje su pripremali i vodili na natjecanju treneri Mladen Vizinger, Dejan Slukić i Tihomir Grgić.

Karate turnir Međimurje Open 2013 - Rezultati

U subotu, 31.08.2013. u Čakovcu je održan 17. međunarodni karate turnir Međimurje Open u organizaciji Karate kluba Globus Čakovec. Nastupio 91 klub sa ukupno 546 natjecatelja iz 7 država (Hrvatska, Mađarska, Slovenija, Bosna i Hercegovina, Italija, Rusija, Srbija).

Na turniru su nastupili članovi Karate centra Nedelišće i sa osvojenih 11 medalji (1 zlatnih, 3 srebrne i 7 brončanih) Medalje za Karate centar Nedelišće osvojili su:

1. mjesto i zlatnu medalju:  Kata team Karate centar Nedelišće (Roko Štokić, Josip Slukić, Aleks Florijan) – ml.kadeti kate ekipno

2. mjesto i srebrnu medalju: Lucija Balent – ml.učenice borbe, Sabina Petković – učenice borbe, Kata team Karate Centar Nedelišće (Tea-Lena Špoljarić, Tena Vizinger, Sabina Petković) – učenice kate ekipno

3. mjesto
i brončanu medalju: Roko Štokić – ml.učenici borbe 9-6 kyu, Tea-Lena Špoljarić – ml.učenice borbe 9-6 kyu,  Tena Vizinger – ml.učenice borbe, Aleks Florijan – učenici borbe 9-6 kyu, Kata team Karate centar Nedelišće (Roko Štokić, Josip Slukić, Aleks Florijan) – ml.učenici kate ekipno, Kata team Karate centar Nedelišće  (Tea-Lena Špoljarić, Tena Vizinger, Sabina Petković) - ml.učenice kate ekipno, Kata team Karate centar Nedelišće (Roko Štokić, Josip Slukić, Aleks Florijan) – učenici kate ekipno

Na sljedećim linkovima možete pogledati (i skinuti) službene rezultate te pregled osvojenih medalja po klubovima.

Kompletni rezultati karate turnira Međimurje Open 2013 - po kategorijama  / Official results - by category

Poredak klubova prema broju osvojenih medalja / Club table by number of medals

Karate turnir Međimurje Open 2012.

U subotu, 08. rujna 2012. u Čakovcu se održava 16.  međunarodni Karate turnir Međimurje open 2012. u organizaciji Karate Kluba Globus Čakovec. Na karate turnir Međimurje open se redovito odazivaju mnogi klubovi i reprezentacije iz svih kategorija (od najmlađih kategorija do seniora) kako iz lijepe  Naše tako i iz susjednih zemalja, u velikom broju.
Želja nam je, a samim tim i obaveza, da se ta tradicija okupljanja na početku nove karate sezone i dalje nastavi te da se ponovno susretnemo i razmjenimo nova iskustva i znanja u karateu. Uprava i simpatizeri kluba rade na tome da se predstojeći turnir odvija u najboljem redu i da se svi odazvani na karate turnir Međimurje open osjećaju što ugodnije. Iz tog razloga izuzetna nam je čast i zadovoljstvo da Vas sve ponovo pozovemo na 16. međunarodni karate turnir Međimurje Open 2012. koji će se održati u subotu 08. rujna 2012. s početkom u 9:30 sati u dvorani Graditeljske škole u Čakovcu (
ulaz je besplatan za sve gledatelje).

Predviđena satnica natjecanja:
09:30  otvorenje
10:00  kate (svi uzrasti) + borbe učenice/učenici i kadetkinje/kadeti
13:00  borbe juniorke/juniori
14:00  borbe seniorke/seniori

Nadamo se da ćete se i ove godine odazvati (kao što ste i do sada činili) na ponovno druženje i nadmetanje u tako lijepom i plemenitom sportu kao što je karate. Unaprijed Vas sve pozdravljamo i radujemo se Vašem dolasku.

Karate Klub Globus Čakovec

Satnica i pravila

Kategorije

Download prijavnice u Word-u

Karate turnir Međimurje Open 2012 - Rezultati

U subotu, 08.09.2012. u Čakovcu je održan 16. međunarodni karate turnir Međimurje Open u organizaciji Karate kluba Globus Čakovec. Nastupilo je 500 natjecatelja iz 67 klubova i reprezentacija Mađarske (reprezentacija Budimpešte), Slovenije, Srbije, Austrije i Hrvatske.

1. mjesto i zlatnu medalju osvojili su: Roko Štokić - ml.učenici kate 9-6.kyu, Tea Lena Špoljarić - ml.učenice kate 9-6.kyu, kata team Karate Centar 1 (Tena Vizinger, Sabina Petković, Leda Novak) - ml.učenice kate ekipno open

2. mjesto i srebrnu medalju osvojili su: Niko Trajbar - ml.učenici kate 9-6.kyu, kata team Karate Centar 1 (Niko Trajbar, Roko Štokić, Nino Čurin) - ml.učenici kate ekipno 9-6.kyu

3. mjesto i brončanu medalju osvojili su: Nino Čurin - učenici kate 9-6.kyu

Kompletni rezultati karate turnira Međimurje Open 2012 - po kategorijama