PRIDRUŽITE NAM SE ! Karate upisi od 10.09.2012.

Dragi prijatelji sporta,

Karate Centar Nedelišće poziva svu djecu i njihove roditelje koje zanima karate sport da se priključe treninzima kluba kroz novu sezonu karate škole. Želite li odrastati zdravo, razvijati se pravilno i savladati osnove drevne istočnjačke borilačke vještine? Od najranije dobi razvijte svoje motoričke sposobnosti, samokontrolu, staloženost, borbenost duha i disciplinu kroz karate školu Karate Centra Nedelišće.

Upisi i treninzi počinju od 10.09.2012. ponedjeljkom (od 18:30-19:30 sati) i srijedom (od 18:30-19:30 sati) u maloj dvorani OŠ Nedelišće.
Prvih mjesec dana (10.09.-10.10.2012.) karate škola je BESPLATNA za sve polaznike. Dođite i okušajte se u karateu !

Treninge će voditi iskusni treneri i natjecatelji, majstori karatea: Tihomir Grgić, prof. (izbornik hrvatske karate reprezentacije u katama i osvajač europskih i svjetskih medalja sa kata ekipom Hrvatske), Mladen Vizinger (klupski prvak Europe, prvak Hrvatske u borbama i osvajač brojnih medalji sa međunarodnih turnira) i Dejan Slukić (reprezentativac Hrvatske, prvak Hrvatske u borbama i brončani u u katama, osvajač brojnih medalji sa međunarodnih turnira).

Dodatne informacije o upisu možete dobiti na telefone: 098 426 268 (Tihomir Grgić), 091 585 0367 (Mladen Vizinger), 091 524 3580 (Dejan Slukić) ili putem e-mail adrese: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.

Vidimo se !

Ispit za pojaseve

U ponedjeljak 18.06.2012. godine s početkom u 18:30 sati održat će se u dvorani 1. osnovne škole Čakovec ispit za nova zvanja u karateu. Ovim putem vas pozivamo da nazočnošću date podršku svom djetetu te se ujedno upoznate sa osnovama napredovanja u našem sportu.

Ispitu mogu pristupiti svi članovi kluba koji imaju podmirenu članarinu. Na dan ispita potrebno je u dvorani uplatiti taksu za polaganje koja prema pravilniku Hrvatskog karate Saveza iznosi 150 kn za 8, 7. i 6 kyu (žuti, narančasti i crveni pojas), 200 kn za 4. kyu (plavi pojas) i 300 kn za 3. kyu (ljubičasti pojas).

Svi koji polažu moraju biti u dvorani u kimonima prema sljedećem rasporedu (prema grupama u kojim treniraju):

18:00 dolazak i zagrijavanje za bijelo-žute pojaseve (polažu za žuti pojas)

18:30 početak polaganja za bijelo-žute pojaseve

19:00 dolazak i zagrijavanje za žute (polažu za narančasti) i narančaste pojaseve (polažu za crveni)
19:00 dolazak i zagrijavanje za zelene (polažu za plavi) i plave pojaseve (polažu za ljubičasti)

19:15 početak polaganja za žute (polažu za narančasti) i narančaste pojaseve (polažu za crveni)

19:45 početak polaganja za zelene (polažu za plavi) i plave pojaseve (polažu za ljubičasti)

20:45 svi stignemo doma na Hrvatska-Španjolska

Sve dodatne informacije možete dobiti kod trenera ili na telefon 098 426 268