Karate upisi

Dragi prijatelji sporta,

pozivamo svu djecu i njihove roditelje koje zanima karate sport da se uključe u novu sezonu karate škole.

Od najranije dobi razvijte svoje motoričke sposobnosti, samokontrolu, borbenost duha, samopouzdanje i disciplinu. Ako imate natjecateljskih ambicija, nakon savladanih osnova karatea, postanite dio natjecateljskog tima Karate kluba Međimurje i Karate Centra Nedelišće.

Svi novoupisani članovi dobivaju na poklon novi karate kimono i pojas. Dođite i okušajte se u karateu.

Treninge će voditi iskusni treneri karatea: Adriano Marciuš, Mladen Vizinger, Kristijan Lesjak, Dejan Slukić, Adiasa Gergić i Damira Bujan.

Upisi i treninzi počinju od 03.08.2015. a dodatne informacije o upisu možete dobiti na telefone:
091 5285 386 (Adriano Marciuš)
091 585 0367 (Mladen Vizinger)
091 524 3580 (Dejan Slukić)

Vidimo se !