Karate Centar Nedelišće odličan na Cro Cupu

U subotu, 15.03.2014., u Nedelišću, u dvorani Aton, održan je 9. po redu karate turnir "CRO CUP" na kojem je nastupilo preko 250 natjecatelja. Na turniru su nastupili i mladi karatisti Karate Centra Nedelišće te u jakoj konkurenciji osvojili čak 7 medalja.

Medalje za Karate Centar Nedelišće osvojili su:

1. mjesto
i zlatnu medalju osvojio je: Roko Štokić - učenci kate ekipno (u ekipi sa kolegama iz Karate kluba Globus)

2. mjesto i srebrnu medalju osvojila je: Izabela Špoljarić – ml.kadetkinje borbe +55kg i ml.kadetkinje kate

3. mjesto i brončanu medalju osvojili su: Tea Lena Špoljarić – ml.učenice borbe -28kg i ml.učenice kate, Florijan Vaser – ml.učenici borbe -30kg, Roko Štokić učenici kate

Uz odličan nastup svih naših mladih članova, posebno vrijedi istaknuti Florijana Vasera kojem je ovo bilo prvo natjecanje te je odmah uspio doći do medalje u svojoj kategoriji mlađih učenika do 30kg. Čestitamo!

Natjecatelje je na natjecanju vodio trener Dejan Slukić.