Karate upisi od 08.09.2014.

Dragi prijatelji sporta, Karate klub Globus Čakovec i podružnice Karate centar Nedelišće i Karate centar Šenkovec pozivaju djecu i njihove roditelje da se uključe u novu sezonu karate škole u Čakovcu, Nedelišću ili Šenkvocu. Želite li ostati zdravo, razvijati se pravilno i savladati osnove drevne istočnjačke borilačke vještine? Od najranije dobi razvijte svoje motoričke sposobnosti, samokontrolu, borbenost duha, samopouzdanje i disciplinu.

Treninge će voditi iskusni treneri i natjecatelji, majstori karatea: Tihomir Grgić,prof. (izbornik hrvatske karate reprezentacije u katama i osvajač europskih i svjetskih medalja sa kata ekipom Hrvatske), Mladen Vizinger (klupski prvak Europe, prvak Hrvatske u borbama i osvajač brojnih međunarodnih turnira) i Dejan Slukić (bivši reprezentativac Hrvatske, prvak Hrvatske u borbama i brončani u katama, osvajač brojnih međunarodnih turnira).

U Čakovcu upisi i treninzi počinju od 08.09.2014. ponedjeljkom (od 19-20 sati) i četvrtkom (od 18-19 sati) u maloj dvorani I OŠ Čakovec.
U Nedelišću upisi i treninzi počinju od 08.09.2014. ponedjeljkom i srijedom od 18:30-19:30 sati u maloj dvorani OŠ Nedelišće.
U Šenkovcu upisi i treninzi počinju od 09.09.2014. utorkom od 17:45-20:30h i petkom 18:00-20:00 sati na SRC Gorčica u Šenkovcu.

Svi novoupisani članovi besplatno dobivaju novi karate kimono i pojas. Dođite i okušajte se u karateu!

Dodatne informacije o upisu možete dobiti na telefone 098 426 268, 091 585 0367. E-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili na www.kkglobus.hr i www.karate-centar-nedelisce.hr