Karatistima Karate centra Nedelišće 5 medalja na Međimurje openu 2014

U subotu, 06.09.2014. u Čakovcu je održan 18. međunarodni karate turnir Međimurje Open u organizaciji Karate kluba Globus Čakovec. Nastupilo 80 klubova sa ukupno 589 natjecatelja iz 6 država (Hrvatska, Mađarska, Slovenija, Kanada, Bosna i Hercegovina, Srbija).

Na turniru su nastupili i članovi Karate centra Nedelišće i osvojili su 5 medalja (2 srebrne i 3 brončane).

Medalje za Karate centar Nedelišće osvojili su:

2. mjesto i srebrnu medalju: Sabina Petković – kate učenice, Tea-Lena Špoljarić - ml.učenice borbe -32kg

3. mjesto i brončanu medalju: Tea-Lena Špoljarić – kate ml.učenice, Sabina Petković – učenice borbe -40kg, Izabela Špoljarić – ml.kadetkinje borbe +55kg

Odličan nastup zabilježio je i Nino Čurin ali je ovaj puta uz malo manje sportske sreće ostao bez medalje.

Natjecatelje su pripremali i vodili na natjecanju treneri Mladen Vizinger, Dejan Slukić i Tihomir Grgić.