Karatistima Karate centra Nedelišće 4 medalje na Cro Cupu!

U subotu, 28.03.2015., u Nedelišću u Sportskoj dvorani Aton, održan je jubilarni 10. po redu karate turnir "CRO CUP" na kojem je nastupilo 399 natjecatelja iz 45 klubova i 5 država (Austrija, Mađarska, Slovenija, BiH, Hrvatska). Na turniru su nastupili i karatisti Karate centra Nedelišće te u jakoj konkurenciji osvojili 4 medalje.

Medalje za Karate centar Nedelišće su osvojili:

2.mjesto i srebrnu medalju medalju osvojila je: Lara Ferenčević - cicibanke kate

2.mjesto i srebrnu medalju medalju osvojio je: Andrej Kanižaj - cicibani kate

3.mjesto i brončanu medalju medalju osvojio je: Raina Špoljarić - cicibanke kate

3.mjesto i brončanu medalju medalju osvojio je: Petar Slukić - cicibani kate

Na turniru je još nastupio i Pablo Koren koji je uz vrlo dobar nastup uz nedostatak sportske sreće ipak ostao bez medalje, ali i svojim nastupimom stekao važno iskustvo za buduće nastupe i turnire.

Natjecatelje su na turniru vodili treneri Mladen Vizinger, Tihomir Grgić i Dejan Slukić.